İhtiyacına Özel Bobcat Kirala!

Hayatımızın birçok noktasında iş makinelerine ihtiyaç duyuyoruz. Bu ihtiyacı giderirken çevreye ve geleceğe de yatırım yapmanın mümkün olduğunu kanıtlayabilmek misyonuyla değer üreten istanbulkiralikbobcat.com;

En uygun fiyat, en pratik hizmet ve en kaliteli iş anlayışıyla İstanbul ili özelinde hizmet vermektedir. Geniş bobcat filosu ve sorunları çözmek adına geliştirilen çeşitli ataşmanlar ile kiralama hizmeti alarak insan gücünün yetersiz kaldığı her alan için özgün çalışmalar yapabilirsiniz. “Küçük araçlarla büyük işler!” mottosu ile hizmet veren istanbulkiralikbobcat.com, 16 yıllık sektör tecrübesiyle Kardeşler Hafriyat çatısı altında kurulan bir markadır.

İş makineleri kiralama hizmeti insan gücünün yetersiz kaldığı birçok alanda gerekli olan, zamanın ve maliyetin önemsendiği özel bir hizmettir. Bu hizmeti sunarken önemsediğimiz değerlere ve değerlerimizin yansıması olan bazı bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Eğitimi Önemsiyoruz!

Kurumsal bir markanın gelişiminin ve sektörüyle ilgili olarak geleceğe de yön verebilmesinin eğitimle mümkün olabileceğine inanıyoruz. Bu sebeple kiralama hizmeti verdiğimiz aşamadan hizmet sonrasına geçinceye dek iletişimde kaldığınız tüm personellerimize belli periyotlarda mesleki eğitim veriyoruz. Bu hem sürecin pratikleşmesini sağlamakta hem de iletişimin sağlıklı halde gerçekleşmesinin sağlam zeminini oluşturmaktadır. Alanında uzman personelimize daima güvenebilirsiniz.

Teknolojiye Ayak Uydurmak Değil Teknolojiyle İç İçe Olmak Temel Prensibimiz!

Değişen zaman ve gelişen teknoloji şartları bizleri teknolojiye ayak uydurmaya değil teknolojiyle iç içe yaşamaya zorlamaktadır. Bu sebeple son model araçları kiralamaya, işlerinizi kolaylıkla halletmenizi sağlamaya çalışmaktayız. Özel ataşmanlar, bobcat’ler ve makine gücüne ihtiyaç duyduğunuz her alan için teknolojik yeniliklerle donatılan araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

Kiralık Bobcat’ler Hakkında

Kiralık bobcat, kiralamak adına bilgi arıyor veya bizzat bulup hizmet almak istiyor olabilirsiniz. Peki planladıklarınız dışında bobcat’ler  ile neler yapabilirsiniz?

Bobcat mini iş makinelerinin en yüksek olanı 2 metre ve kova genişliği de 1.80’dir. Tabii ihtiyacınıza göre özelleştirebileceğiniz serilerini de markamız aracılığıyla bulmanız mümkündür. Manevra kabiliyeti yüksek olan bu araçlar sayesinde 360 derece kendi çevresinde dönme şansına sahip olabilir, dar mekanlar için de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bobcat’ler minimal boyutlarından dolayı açık alan dışında 2 metre yüksekliği ve 1.60 metre genişliği olan her kapıdan girebilir ve kapalı alanlarda da kullanılabilir yapıdadır. Kiralık bobcat ile çalışabileceğiniz alanlar; site, otopark, kuyu, tünel, villa, hastane, park bahçe, okul, fabrika gibi insan gücünün taşıyamayacağı ve karşılayamayacağı alanlardır. Şantiye alanlarında atılması, taşınması ve yüklenmesi gereken; moloz, kum, beton ve genel anlamıyla hafriyat atıklarını kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

Bobcat mini kepçe hizmeti alırken iş makinelerinin teknolojik yeterliliklerinin önemsenmesi haricinde operatörün yetkinliği de gözetilmelidir. istanbulkiralikbobcat.com, alanında uzman operatörlerle hizmet vermektedir. Mini bobcat iş makinelerinde operatör tecrübesi çok önemli bir faktör olduğundan gerek mesleki eğitimin devamlılığı gerekse de saha performansının önemi hususunda operatörlerimizin tecrübesi ve iş ahlakı konusunda seçici bir yol izlemekteyiz.

Araç Çeşitliliğimiz ile İhtiyaç Duyduğunuz Her Alandayız!

istanbulkiralikbobcat.com, sadece dar alanlarda ihtiyaç duyabileceğiniz mini kepçeleri değil her koşul ve alan için yüksek güce ihtiyaç duyulan makinelerin kiralanmasını sağlayan bir markadır. Kanalizasyon, peyzaj, drenaj, beton kırma ve moloz işlemlerine dair aklınıza gelebilecek her alanda uygun iş makinelerini kiralamak için iletişime geçebilir, teklif alabilirsiniz!

Özellikle mini alanlar için geliştirilen Bobcat’ler 15 işcinin 10 gün’de yapabilceği işi 1 gün gibi kısa sürede bitirebilir. Bu sayede hem zaman acısından hem maddi açıdan tasarruf sağlamış olursunuz. Ağır işlerin daha hızlı halledilebilmesi adına da Bobcat kullanılmasını önermekteyiz.

Kiralık Süpürgeli Bobcat Hakkında

Bobcat iş makinalarının en fazla ihtiyaç duyulan ve tercih edilen bir diğer özelliği süpürge ataşmanıdır. 2 dakika gibi kısa bir süre içerisinde makineye kova çıkartılıp süpürge takılabilir. Kiralık süpürgeli bobcat ile şantiye içerisinde yol, otopark, çalışma sahası gibi birçok alanı kısa sürede süpürebilir, düzenleyebilirsiniz. Bu sayede minimum 15 işcinin maliyetini ve zamanını korumuş kar etmiş olursunuz.

istanbulkiralikbobcat.com, markamız; süpürgeli bobcat ihtiyacınız doğrultusunda günlük, aylık, yıllık kiralama hizmeti sunmaktadır. Talep ettiğiniz gün içinde makinamızı teslim alıp işe başlayabilirsiniz.

Diğer tüm detaylar ve sorularınız için “Tanıtım ve Destek Ekibimiz” ile iletişim kanallarımızı kullanarak iletişime geçebilir, bizden teklif isteyebilirsiniz!