• TurkishEnglishGermany
kiralık bobcat

Bobcat Kiralık Hakkında

Bobcat Kiralık Hakkında

Bobcat kiralık sayfamız üzerinden ihtiyacınız olan model ve ebatlarda; kiralık bobcat, bobcat kiralama, süpürgeli bobcat, bobcat mini kepçe, mini yükleyici ve mini bobcat gibi iş makinalarını kiralayabilirsiniz. Bu sayfamızda sizlere yukarda saydığım iş makinalarının yapabilcekleri ve gerektiğinde ataşman değişikliği ile neler yapilabilceni detaylı bir şekilde anlatıcam.

Kiralık Bobcat Hakkında

Kiralık bobcat  ile neler yapabilirsiniz? Bobcat mini kepçelerin en yükseği 2 metre kova genişliği 1.80’dir. Tabi yükseklik olarak 1.70 kova genişliği 1.60′ dan daha ufak olan serileride bulunmaktadır. Ayrıca kiralık bobcat mini iş makinasının en büyük özelliklerinden bir diğeri ise kendi ekseni etrafında 306° derece dönebilme özelliğidir. Yukarıda belirttiğim ebatlar ve özellikler sayesinde bu iş makinalarının 2 metre yükseklik ve 1.60 genişlik olan her kapıdan girer ve yapılmasını istediğiniz işleri çok kısa bir zaman içinde teslim eder. Kiralık bobcat çalışma alanları; site, otopark, kuyu, tünel, villa, hastane, park bahçe, okul gibi şantiye alanlarında atılması taşınması ve yüklenmesi gereken moloz, kum, beton, hafriyat, micir gibi bir çok işinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Bobcat mini kepçe ile alanında uzman operatörlerimiz bulunmaktadır. Mini bobcat iş makinalarında operatör tecrübesi çok önemli bir faktör her operatör ile istenilen verim alınamamaktadır. Bu sebeble operatörlerimizin tecrübesi ve iş ahlakı konusunda seçici bir yol izlemekteyiz.

Bobcat kiralama hakkında

Bobcat kiralama ile işlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz. En zor çalışma alanlarında mini yükleyici (mini loder) iş makinalarımız ile insan gücünün yetersiz kaldiği dar ve zor koşulların oluştuğu her alanda müşterilerimizin çözüm ortağı oluyoruz. Kiralık bobcat başlıklı yazımızdaki tüm özellikler ve çalışma alanları bu makinamız içinde geçerlidir. Bobcat kiralama hizmeti alarak işlerinizi kısa sürede bitirebilirsiniz. Bobcat 15 işcinin 10 gün’de yapabilceği işi 1 gün gibi kısa sürede bitirebilir. Bu sayede hem zaman acısından hem maddi açıdan tasarruf sağlamış olursunuz. Bobcat mini yükleyiciler bir diğer özelliğide kolay değişebilen aparat özelliği sayesinde portif çatalı takılıp palet taşıma imkanı verir. 750 kilo ile 1500 kilo ağırlıkta olan paletleri taşıyabilir. Ayrıca çatala sepet monte edilerek yüksek tavanlarda montaj, kırım gibi çalışmalardada kullanma imkanı bulunmaktadır.

Kiralık Süpürgeli Bobcat Hakkında

Bobcat iş makinalarının bir diğer özelliği süpürge ataşmanıdır. 2 dakika gibi bir süre içersinde kova çıkartılıp süpürge takılabilir. Kiralık süpürgeli bobcat ile şantiye içersinde yol, otopark, çalışma sahası gibi bir çok alanı kısa sürede süpürebilir bu sayede 15 işcinin maliyeti ve zamanı kazanılmış olur. Şirketimiz üzerinden süpürgeli bobcat ihtiyacınız doğrultusunda günlük, aylık, yıllık kiralama yapabilirsiniz. Talep edilen gün içinde makinamız teslim edilip işe başlayabilir.

 

 

22 Haziran 2019 576 okunma
Call Now ButtonBizi Arayın