İnşaat, peyzaj, yol çalışmaları, küçük veya büyük etaplı kazı işleri, atık toparlama gibi faaliyetlerde kullanılan Bobcat araçları, ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde çözüm sunmak adına firmamız tarafından uygun fiyatlarla kiralanmaktadır. İşlerinizin en kısa zamanda toparlanıp halledilmesi için şirketimiz, deneyimli personeli, Bobcat operatörü ve son teknolojiye sahip Bobcat araçları ile müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaya devam etmektedir. Şirketimiz faaliyetlerine başladığı günden bu yana kiralık Bobcat kiralama fiyatları konusunda da müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikası uygulamasıyla sektörde yoğun talep görmektedir.

Kiralık Bobcat ihtiyacı özellikle çevre düzenlemelerinde öne çıkmaktadır. Son model donanıma sahip iş makineleri arasında kendine yer bulan Bobcat araçları sayesinde çevre düzenleme işlerinizde maliyetlerinizi oldukça düşük tutabilir ve işlerinizi en kısa sürede sonuçlandırabilirsiniz. Firmamızın bünyesinde geniş araç filosu içinde yer alan Bobcat araçları;

  • Saatlik,
  • Günlük,
  • Haftalık

ve talebe göre aylık olarak müşterilerimize kiralanmaktadır. İşlerin pratik bir şekilde sonuçlanmasında küçük gövdeli olmasına rağmen büyük görevler üstlenen Bobcat araçları, işlevsel olarak çok sayıda hafriyat ve çevre düzenleme işinizde profesyonel destek sunmaktadır. Firmamızın müşteri memnuniyeti odaklı fiyat politikası kapsamında Bobcat araçlarının kiralama fiyatları da günlük ve saatlik olarak en uygun fiyatlardan seçilmiştir.

Günlük Kiralık Bobcat Kiralama Fiyatları

Mini yükleyici olarak da iş yapabilen Bobcat araçları günlük olarak şirketimizden kiralanabilmektedir. Son teknoloji donanıma sahip ve herhangi bir hatası bulunmayan Bobcat araçları ile siz de işlerinizi çok kısa sürede sonuçlandırabilir ve böylelikle hafriyat işlerinizi daha düşük maliyetlere getirebilirsiniz. Dilerseniz profesyonel operatör desteği ile kiralayabileceğiniz Bobcat araçları ile genel olarak şu işlemlerinizi hızlı bir şekilde çözüme kavuşturabilirsiniz:

  • Yükle – boşalt işleri,
  • Toprak serme, toprak düzenleme, toprak sıkıştırma, saha temizlik işleri,
  • Çukur açma, süpürme, çevre düzenleme ve peyzaj işleri,
  • Kazı işleri, yol çalışmaları, inşaat ve hafriyat işleri,
  • Bitki dikim, kırıcılı bina yıkımı, malzeme yükleme ve boşaltma işleri

Bunların yanı sıra son teknolojiye sahip Bobcat araçlarımız ile hem maliyetlerinizi azaltabilir hem de işlerinizin profesyonel bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Firmamızın günlük kiralık Bobcat kiralama fiyatları olarak belirlemiş olduğu ücretler işin niteliğine göre 800 ila 1000 TL arasında değişmektedir.

Saatlik Kiralık Bobcat Kiralama Fiyatları

Bilindiği üzere iş makineleri ile kısa süreli ihtiyaçlar da karşılanabilmektedir. Bu sebeple firmamız müşterilerimize saatlik olarak da hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı faaliyetlerini sürdüren şirketimiz, özellikle peyzaj ve küçük çaplı hafriyat işlerinde en çok ihtiyaç duyulan Bobcat araçlarını en uygun fiyatlarla saatlik olarak kiralık hizmetine sunarak müşterilerimizin işlerini kısa sürede ve düşük maliyetlerle tamamlama fırsatı sağlamaktadır.

Uzman operatör desteğimiz ile 7 gün 24 saat boyunca kiralık hizmete sunulan Bobcat araçlarımızın tüm periyodik bakımları da alanında uzman teknikerlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu nedenle kiralığa verilen Bobcat araçlarında herhangi bir teknik veya mekanik sorunun bulunması mümkün olmamaktadır. Şirketimizin belirlemiş olduğu saatlik Bobcat fiyatları yine yapılacak işin niteliğine göre değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama 120 ile 200 TL arasında değişen fiyatlarla Bobcat saatlik olarak kiralanabilmektedir.

Bobcat Kiralama Şirketi

Kurulduğu günden bu yana geniş araç filosu ile müşterilerimize kaliteli hizmet sunan firmamız, sektörde Bobcat kiralama şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Mini yükleyici olarak da kullanılan Bobcat araçları ile tüm toprak düzenleme, peyzaj, inşaat, hafriyat gibi işlemlerinizi çok daha kısa sürede ve düşük maliyetlerle tamamlayabilirsiniz.

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir