Kiralık Bobcat

Şirketimizin web sayfası üzerinden iletişime geçerek kiralık bobcat kiralama hizmeti alabilirsiniz. Bobcat kiralama hizmeti almak için iletişim sayfamızı ve teklif al sayfamızdan irtibat kurabilirsiniz. Bobcat makina parkımız geniş olmak ile birlikte yeni model ve çeşitli ataşman parkımızda bulunmaktadir. Ataşmanlarımız; Süpürge, çatal, açılır kapanr kova, kar kürüme aparatı gibi bir çok aparat bulunmaktadır. Mini bobcat iş makinalarını ihtiyacınız doğrultusunda günlük, aylık, yıllık ve saatlik olarak kiralama seçeneklerini kullanabilirsiniz. Anlaşıldığı takdirde bobcat kiralık hizmeti aynı gün çalışma alanına operatör ile birlikte getirtirilip start verilir ve iş kısa sürede teslim edilir. Operatörlerimiz kendi alanında yetenekli ve ahlaklı bireylerdir. Kiralık bobcat mini iş makinaları ile harfiyat yükleme, moloz yükleme, toprak serme, palet taşıma, kum beton taşıma gibi bir çok alanda hizmet verebilmektedir.

Bobcat Kiralama İlçeler

Bobcat kiralama servisimizin hizmet verdiği anadolu yakası ilçeleri; Üsküdar, Ümraniye, Tuzla, Şile, Sultanbeyli, Sancaktepe, Pendik, Maltepe, Kadıköy, Kartal, Çekmeköy, Beykoz, Ataşehir, Adalar tüm bu ilçelere uygun kiralık bobcat hizmeti vermekteyiz.

Bobcat kiralama servisimizin hizmet verdiği avrupa yakası ilçeleri; Beyoğlu, Bağcılar, Bakırköy, Bahçelievler, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Arnavutköy, Zeytinburnu, Sultangazi, Şişli, Sarıyer, Silivri, Büyükçekmece, Çatalca, Eyüp, Esenyurt, Esenler, Fatih, Güngören, Kağıthane, Küçükçekmece, Gaziosmanpaşa gibi tüm ilçelere kiralık bobcat hizmet sağlamaktayız. İletişim Tel:0542 257 16 57  e-mail adresimiz: kiralikbobcatistanbul@gmail.com Teklif Al sayfamızı kullanarak yazılı teklif alabilirsiniz.

 

 

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir